Αρκετοί ήταν οι Οιχαλιείς πού έδωσαν το παρών στην αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Ντόρτμουντ στη Γερμανία για να ενισχύσουν την προσπάθεια του Ολυμπιακού, απέναντι στην Μπορούσια…….αν και ήταν εργάσιμη μέρα σε πολλές πόλεις της Γερμανίας λόγου της γιορτής Των Αγίων Πάντων ( Allerheiiligen)
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.